WPISZ TEKST

Copyright © 2024 Design by:  Mateusz M. & Aleksandra D.

Twój e-mail:

Numer telefonu
Rodzaj wiadomości
Zapytanie.
Zgłoszenie błędu na stronie.
Załącznik
Treść wiadomości:
Wymagana zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Foto Studio M moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Aby zapewnić prawidłowe wczytywanie strony zalecamy korzystanie z urządzeń obsługujących systemy

Windows 8.1, Android 11 oraz iOS 17.4 lub nowsze

Copyright © 2023 Design by:  Mateusz M. & Aleksandra D.

 +58 346 00 84                 Al. Grunwaldzka 115

  info@fotostudiom.pl       80-244 Gdańsk

 

 

Uwaga - filmy wywołane przechowujemy 6 tygodni. Po upływie tego okresu filmy zostaną zutylizowane. Prosimy pamiętać o odbiorze w terminie w przypadku chęci zachowania pamiątki

Uwaga - filmy wywołane przechowujemy 6 tygodni. Po upływie tego okresu filmy zostaną zutylizowane. Prosimy pamiętać o odbiorze w terminie w przypadku chęci zachowania pamiątki

2023

Michał W.

Pani wykonująca zdjęcia, bardzo miła kobieta. Zdjęcia wyszły bardzo dobre, za konkurencyjne pieniądze. Bardzo bardzo polecam! Zdjęcia do dowodu.

2023

Rafael P.

Jak zwykle wyśmienicie. Robimy wszelkie zdjęcia od wielu wielu lat. Polecam serdecznie.

2024

Вадим K.

bardzo miła obsługa, dobra jakość zdjęć i szybkość drukowania. Polecam każdemu

2023

Domino

Bardzo miła Pani Właścicielka. Nawet posiadając tak bardzo niefotogeniczną twarz, udało się Pani coś utrwalić na kliszy Polecam wizytę. Pozdrawiam serdecznie.

2023

Zuzanna M.

Miałam przyjemność trafić do Pań po nieudanej próbie zrobienia zdjęcia w innym miejscu. Ciepła i miła atmosfera. Pani zrobiła tyle zdjęć, że miałam w czym wybierać. Jestem zadowolona i na pewno jeśli będę potrzebowała kolejnych zdjęć wrócę 

2023

Michał

Najlepszy fotograf w trójmieście. Pani fotograf robi serię zdjęć po czym można dokonać wyboru zdjęcia na którym wyszło się najlepiej. Ceny bardzo dobre. Polecam.

Szeroki zakres usług - oferujemy szeroki zakres usług, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wysokiej jakości obsłudze, wykonywana przez nas praca jest na najwyższym poziomie.

📸

📌

👩‍💻

🖼️

Profesjonalny

sprzęt

Szeroki

zakres usług

Dogodna

lokalizacja

Wykfalifikowani

pracownicy

Przejdź dalej!

  1. pl
  2. en

Wykfalifikowani pracownicy - Nasz zakład zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają niezbędne umiejętności i doświadczenie w swoich dziedzinach. Dzięki ich fachowej wiedzy i zaangażowaniu, możemy zapewnić wysoką jakość naszych produktów i usług.

Profesjonalny sprzęt - Nasz zakład został wyposażony w wysokiej jakości sprzęt. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom profesjonalne usługi fotograficzne.

Jesteśmy w miejscu, które znajduje się w samym centrum dzielnicy Wrzeszcz. Zaledwie 2 minuty pieszo od dworca Gdańsk Wrzeszcz. Oferta naszego zakładu obejmuje szeroki zakres usług fotograficznych, takich jak sesje portretowe, okolicznościowe czy obróbka starszych fotografii Profesjonalna obsługa oraz wysoka jakość wykonanych zdjęć to znaki rozpoznawcze naszego zakładu.

Studio fotograficzne w samym centrum

Gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz

 

O naszej firmie

  1. pl
  2. en

ZAPRASZAMY

pn - pt: 9:00 - 18:00

Sobota: 10:00 - 15:00

Niedziele i święta

na zamówienie

Wyznacz Trasę

Zadzwoń

Nasza historia rozpoczęła się w 1991 roku...